E-SHOP | OBCHODNÍ PODMÍNKY - Veterinární klinika Na Zdaboři, Příbram

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PRÁVA A POVINNOSTI KUPUJÍCÍHO


1. Každý zákazník by se měl před nákupem seznámit s obchodními podmínkami internetového obchodu www.nazdabori.cz. Uskutečněním nákupu zákazník souhlasí s obchodními podmínkami.

2. Kupující uvede správně a pravdivě údaje potřebné k vyřízení objednávky.

3. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.

4. Poštovné a balné činí u zásilek posílaných přepravní společností PPL na dobírku a platbě při převzetí pro všechny zákazníky 129,- Kč, při platbě předem na účet bude počítáno za poštovné a balné 109,- Kč. U zásilek posílaných Českou poštou činí cena za poštovné a balné 159,-Kč, při platbě předem na účet bude počítáno 139,-Kč. Při nákupu zboží v celkové výši nad 3000,- Kč, stejně jako při osobním odběru zboží, není poštovné ani balné účtováno v případě, že lze celou objednávku odeslat v jedné zásilce (s ohledem na rozměry a hmotnost celé objednávky).

5. U zásilek doručovaných Českou poštou je maximální hmotnost běžné zásilky 10 kg, včetně obalových materiálů. Pokud celková hmotnost objednávky překročí tuto hranici, vyhrazuje si prodávající právo odeslat zásilku odpovídajícím způsobem dopravy, t.j. přepravní společností PPL.

6. U zásilek doručovaných přepravní společností PPL je maximální hmotnost jedné zásilky 40 kg. Pokud celková objednávka překročí tuto hranici, bude rozdělena do několika menších a může být účtován poplatek za vypravení další zásilky nebo hmotnostní příplatek.

7. Objednávku je možné zrušit, avšak včas, dokud není zboží odesláno. Nepřevezme-li zákazník svou zásilku a ta se nedoručena vrátí zpět, bude mu následně účtováno poštovné i balné navíc.

8. Každý zákazník ihned po odeslání své objednávky obdrží emailem potvrzení přijetí objednávky. Stejně tak i při odeslání zboží odchází zákazníkovi email o odeslané zásilce, v případě osobního odběru pak emailem oznámení o připraveném zboží k vyzvednutí.

9. U objednávek s platbou předem na účet jsou zásilky odeslány pouze za předpokladu, je-li platba v plné výši (cena zboží i poštovného a balného dle konkrétní objednávky) připsána na účet prodávajícího.

10.
V případě platby předem bankovním převodem zaplaťte celkovou částku uvedenou v objednávce na účet: 107-5243960287/0100 a jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Veškeré údaje potřebné k platbě naleznete v potvrzovacím emailu, který obdržíte ihned po odeslání Vaší objednávky.


PRÁVA A POVINNOSTI PRODÁVAJÍCÍHO


1. Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a dodat objednané zboží v nejkratším možném termínu dle propozic objednatele. Každá objednávka by měla být vyřízena nejpozději do 10-ti dnů od jejího přijetí. Není-li možné tento termín dodržet, je zákazník informován.

2. U chybně zadaného způsobu dopravy a poštovného, má prodávající právo zásilku odeslat odpovídajícím způsobem dopravy, dle propozic objednávky.

3. Prodávající se zavazuje osobní údaje, které mu poskytl nakupující, neposkytovat žádným třetím osobám. Na žádost zákazníka prodávající údaje vymaže z databáze zákazníků. Kromě údajů, které slouží k účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.

4. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

5. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. dlouhodobě nedostatkové zboží), v případě výrazné změny ceny, či v případě, že se zboží již nevyrábí nebo je z nějakého důvodu nedostupné, nedohodne-li se s kupujícím na jiném způsobu plnění.

6. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, nevyplní-li zákazník všechny dodací údaje.

Vztahy neupravené těmito Podmínkami se řídí v případě prodeje fyzickým osobám příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku a v případě prodeje právnickým osobám příslušnými ustanoveními Obchodního zákoníku.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky