BAHENNÍ KOUPELE PRO PSY – THALASSOTERAPIE - Blog Veterinární kliniky Na Zdaboři v Příbrami - Veterinární klinika Na Zdaboři, Příbram

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

BAHENNÍ KOUPELE PRO PSY – THALASSOTERAPIE

Vytvořil MVDr. Pavel VOKROUHLÍK v Text · 1/1/2014 12:11:55
Tags: Psi;Bahenníterapie;Detoxikace;Kůže;Pohybovýaparát;Stres

Thalassoterapie je starodávná regenerační a detoxikační procedura využívaná již od starověku. Jejím základem je aplikace bahenních zábalů, zahřívání a masáže, které mají významný efekt při léčbě kožních nemocí, onemocnění svalů a kloubů, odstraňují stres a celkově zlepšuje přetížení a únavu. Využívá účinky hlubokomořského bahna, mořské vody, extraktů z mořských řas, bylin, jojobového oleje a dalších čistě rostlinných a přírodních výtažků.

Nyní i tato terapie pronikla do péče o domácí mazlíčky. Francouzsko-japonská společnost vyvinula speciální a jedinečnou skupinu preparátů určenou přímo pro psí organismus. Mořské bahno je rozemleto na velice jemné částečky a velmi dobře tak proniká skrze kůži. Pohlcuje a odvádí odpadní a toxické látky. Intenzivně se podílí na výživě kůže a srsti, protože obsahuje velké množství minerálních látek. Působí zároveň protizánětlivě a antibakteriálně, proto se výborně hodí zejména pro dermatologické pacienty, kteří trpí kožními problémy způsobenými kvasinkami nebo plísněmi. Aplikace eliminuje tvorbu šupin a kožní zápach. Kůže a srst je odolná proti prachu, nečistotám, je krásně hladká a lesklá.

Při masáži, která probíhá  v během celého ošetření se zlepšuje cirkulace krve a lymfy, snižují se otoky, uvolňují se svalová vlákna a působí hojivě především u chronických svalových a kloubních onemocnění.
Ošetření probíhá nejprve koupelí v jemném čistícím šampónu, následuje bahenní zábal na celé tělo a masáž 20 minut. Celá procedura je pro psy velice příjemná a zdravotně velice prospěšná.
Bez komentářů

webdesign © 2013 Martin Gross
Drkolnovská 647
261 01  Příbram V
IČO 75019469 | DIČ CZ7602110615
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky